سلمان خادم‌المله عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت تامین سرمایه امین شد.

خادم‌المله در اولین گفت‌گوی خود با اشاره به اینکه این شرکت متشکل از مجموعه‌ای از متخصصین بانک‌داری سرمایه‌گذاری و بازار سرمایه در ایران است، برنامه‌های آتی آن را تشریح کرد.

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه امین، بورسی شدن (IPO)شستا، شرکت تامین سرمایه امین و شرکت‌های تابعه سهام‌داران را از مهمترین اولویت‌های این شرکت دانست و گفت: ما بر رعایت قوانین و مقررات نهادهای بالادستی خصوصا قوانین سازمان بورس و اوراق بهادار و رعایت اصول حاکمیت شرکتی تاکید داریم.

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه امین با بیان اینکه افزایش سرمایه از ۵۰۰میلیارد تومان به ۸۰۰ میلیارد تومان در دستور کار است، افزود: کمک به تامین مالی سهام‌داران عمده و سایر مجموعه‌ها به عنوان مشتری از جمله اقدامات آتی خواهد بود.

این استاد مدیریت مالی دانشگاه، استفاده از ابزارها و نهادهای نوین مالی در جهت توسعه عمق و تنوع بازار را مهم دانست و افزود: مولدسازی دارایی‌های سهام‌داران و افزایش خالص دارایی‌های تحت مدیریت از مهمترین برنامه‌هایی است که در اولویت برنامه‌ریزی قرار داده‌ایم.

خادم‌المله افزایش سهم بازار تامین سرمایه امین میان شرکت‌های تامین سرمایه کشور را با گرد آمدن استعدادهای بازار سرمایه در این شرکت آماده مهیا شدن دانست و معتقد است شرکت تامین سرمایه امین که به یکی از اصلی‌ترین نقش‌آفرینان عرصه بانک‌داری سرمایه‌گذاری بدل شده است طیف وسیعی از خدمات مالی را به مشتریان‌اش عرضه می‌کند و موجب بالا بردن حاشیه سود شرکت و نسبت‌های سودآوری میشود.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/211700/خادم‌المله-مدیرعامل-تامین-سرمایه-امین-شد