آموزش خروج و رهنمودهای گروهبان‌ قندلی

به گزارش بورس‌نیوز، به‌همان میزانی که تجویزهای تلگرامی دکترسمیعی برای “کرونا” کاربرد دارد، برخی تصمیمات ملاصدرایی و اهالی تازه‌رسیده به سعادت‌آباد نیز نسخه‌هایی را برای فعالان بازار تجویز کرده‌اند که تنهای بوی آن به‌ظن قدیمی‌های بازار، نشان‌دادن راه خروج به هوش سرمایه است.

اهالی بالاده بازار، به‌جای آنکه آموزش را برای سهامداران تازه‌وارد آسان، جامع و البته به‌صورت رایگان در فضای تحت‌وب به سهامداران تازه‌وارد ارائه دهند، بخشنامه‌هایی به سبک دولتی را به بازار و سرمایه‌های جدید تحمیل کرده و سربازقندلی را جلو انداخته و اینطور مواقع سکوت مدیریتی را لحاظ می‌کنند!

این نوع تصمیمات باعث شد تا پس از شهادت سردار سلیمانی، بورس دومین ریزش اساسی را امروز تجربه کند ضمن آنکه باردیگر هسته بازار با گوشت‌کوب اهالی آن ترک بردارد؛ این افراد تا دیدند داوجونز ریخت، توهم برشان داشت که نکند باید بورس ما هم منفی می‌شده و نشده؟! خلاصه اینطور شد که شبانه تصمیم گرفتند خیلی نرم، سیگنال خروج دهند.

اهالی این بازار چنان ترسی در دل حقیقی‌ها انداختند که بورس‌تهران ریزش کرد؛ انگار خیال آقایان باز هم راحت نشده و خیال دارند افکار منفی و توهم بارشان را هر طور شده بر ذهن و روان سهامداران، میخ کنند.
پیامک داده‌اند که سود شرکت‌ها را با قیمت سهم مقایسه کنید! سهمی را انتخاب کنید که در مجمع سود تقسیم کند! چطور ممکن است یک شبه، به این درجه از سلوک رسیده باشند را نفهمیدیم.

کرونا آقازاده‌ها را شکار می‌کند!
بعد از شیوع کرونا در ایران اتفاق عجیب دیگری هم شاهد هستیم؛ طوری اخبار مربوط به ابتلای آقایان و آقازاده‌هایشان درصدر اخبار قرار دارد که گویی کرونا هوشمندانه سراغ از ما بهتران رفته! اما واقعیت این است که از ما بهتران، سفارشی در حال معاینه هستند مبادا ویروسی شده باشند و آسیب ببینند و به قول قدیمی ها، مرگ فقرا صدا ندارد. هر چه کیت تشخیص بوده صرف تشخیص کرونای اهالی جدید و قدیم بهارستان و پاستور و… شده و به مردم عادی که می رسند، حتی ماسک هم در اختیار ندارند‌.

قرنطینه، شایعه‌ای که عید غذایی‌ها را زودتر شروع کرد
برخی‌ها ماتم گرفته اند که مرزهای صادراتی به روی ما بسته شده و گوجه و سیب زمینی و پیازشان پشت مرزها در حال گندیدن است. بعضی ها هم از ترس قرنطینه و قحطی مواد غذایی در فروشگاه ها، در به در دنبال مواد غذایی می گردند و عده ای سواستفاده چی محترم هم هر آنچه در انبار دارند، چند برابر به مردم می فروشند. بهتر نبود این چند روزی، به جای صادرات محصولات غذایی، بازار داخل را پر می کردیم تا دغدغه مردم کمتر شود؟

خبری از این مال نیست!
علیرغم تکمیل پروژه اطلس مال خبری از افتتاح آن نیست؛ مالک این مال واقع در سه راه اقدسیه بانک انصار بوده که درگیر فرآیند ادغام در بانک سپه است.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/211559/آموزش-خروج-و-رهنمودهای-گروهبان‌-قندلی