حناچی:کروز می‌تواند یکی از بهترین‌های منطقه شود
به گزارش بورس نیوز ،به تازگی پیروز حناچی شهردار تهران به همراه گروهی از مدیران شهرداری از جمله سید مناف هاشمی مشاور شهردار در امور توسعه منابع مالی، پیمان سنندجی مشاور شهردار در امور حمل و نقل، یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک، شهر آیین مسئول دفتر حوزه ریاست و محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی از سایت شماره ۲ شرکت کروز، فعالیت‌ها، خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید که با توضیحات مدیران بخش‌های مختلف همراه بود، پیروز حناچی و هیئت همراه با نحوه فعالیت‌ها، مدیریت بهره وری و نظارت بر کیفیت در این شرکت آشنا شدند.
شهردار تهران در حاشیه این بازدید ابراز امیدواری کرد؛ کروز می‌تواند برای پلتفرم‌های مشترک خودروها، یکی از بهترین‌های منطقه شود و حتی در حوزه صادرات بسیاری از کارخانه‌های مطرح جهانی نیز می‌توانند از قطعاتش استفاده کنند.
پیروز حناچی در حاشیه بازدید از سایت شماره ۲ شرکت قطعه سازی کروز گفت: در هر صورت با قابلیتی که در شرکت کروز مشاهده کردیم، این امر نشان دهنده یک حرکت با برنامه و مستمری است که می‌تواند بسیاری از نیاز‌های خودروسازی را برطرف کند.
وی ضمن تبریک به مدیران گروه کروز در خصوص عملکرد بسیار بالای این شرکت قطعه سازی اظهار کرد: برای آشنایی با قابلیت‌های کروز اینجا حاضر شدیم و آنچه مشاهده کردیم بسیار فراتر از تصوری بود که در قبل داشتیم. عملکرد بسیار بالای شرکت کروز به طور حتم نتیجه یک تلاش و برنامه ریزی مستمر و بیش از ۳ دهه بوده و آرزوی موفقیت برای این مجموعه داریم.
حناچی در خصوص برنامه شهرداری تهران برای همکاری با شرکت قطعه سازی کروز تصریح کرد: هم اکنون در حوزه حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس، مینی بوس و طراحی‌هایی که بر روی وانت‌های شهری انجام می‌شود مذاکراتی با مدیران این شرکت صورت گرفته تا در بخش‌های بعدی به نتیجه برسیم.
شهردار تهران در خصوص حضور بانوان در شرکت قطعه سازی کروز گفت: حضور فعال بانوان در این شرکت قطعه سازی بسیار چشمگیر است و حدود ۷۰ درصد از شاغلین کروز را بانوان تشکیل می‌دهند که اساسا نه فقط برای بانوان، در واقع اقدامی که کروز در زمینه ایجاد اشتغال پایدار انجام داده است، قابل تقدیر است.
شهردار تهران به ظرفیت و توان تولید قطعه سازی کروز اشاره و خاطرنشان کرد: محصولات موجود در کروز، در نگاه اول به دلیل کیفیت بسیار بالا، تصور بر وارداتی بودن آن‌ها مطرح است که دراصل توسط کروز بومی سازی و تولید شده اند؛ با ظرفیتی که در شرکت کروز مشاهده شد و در آینده با بهبود شرایط سیاسی کشور بطور حتم این شرکت می‌تواند برای پلتفرم‌های مشترکی که خودرو‌ها دارا هستند به یکی از بهترین‌های منطقه‌ای تبدیل شود و حتی در حوزه صادرات بسیاری از کارخانه‌های مطرح جهانی نیز می‌توانند از قطعاتش استفاده کنند.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/209453/حناچیکروز-می‌تواند-یکی-از-بهترین‌های-منطقه-شود