به گزارش بورس نیوز،در پیام  ایمانی آمده است: “یوم الله ۲۲ بهمن الگویی از استقلال و آزادیخواهی مردم غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی است که با رشادت‌ها و پایداری‌های خود، درس جهاد و از خودگذشتگی به ملت‌های آزادیخواه منطقه و جهان دادند.
انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به عنوان حماسه‌ای عظیم و رویدادی ماندگار در تاریخ معاصر جهان، نمایانگر فداکاری‌ها و بصیرت ملتی آگاه، مقاوم و شکست ناپذیر در پیروی از رهبری حضرت روح الله (ره) است. انقلابی که از بطن جامعه برخاست و قدرتمندانه با ورود به پنجمین دهه از حیات خود همچنان با اقتدار و عزت در صحنه‌ی جهانی خودنمایی می‌کند.
انقلاب اسلامی ایران با اتکا به رشادت‌ها و جانفشانی‌های ملت ایران، نمادی از اقتدار را به جهانیان نشان داد و با اقداماتی که در زمینه شکست هیمنه آمریکا و متحدانش در منطقه انجام داد خودباوری و ظلم ستیزی را در بین ملت‌های منطقه تقویت کرد. اینک جمهوری اسلامی ایران، مقتدرتر از همیشه به سمت خودکفایی گام بر می‌دارد و با کسب موفقیت‌های جوانان این مرز و بوم در بخش‌های مختلف، عصبانیت دشمنان قسم خورده اسلام را از کارآمد نبودن تحریم‌های ظالمانه بیشتر می‌سازد.
اکنون در آستانه چهل و یکمین بهار انقلاب، باری دیگر با حضور همه جانبه خود در راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن ضمن حمایت از دستاورد‌های نظام جمهوری اسلامی ایران، همقدم و همراه در مسیر حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و پاسداشت خون شهدا، با آرمان‌های امام راحل (ره) تجدید میثاق می‌کنیم”.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/209282/پیام-مدیرعامل-بانک-سینا-به-مناسبت-یوم-الله-۲۲-بهمن