به گزارش اخباربانک به نقل از روابط عمومی بانک سامان، بر اساس این طرح تمامی اعضای باشگاه مشتریان بانک سامان دارای امتیاز سامانی می‌توانند با خرید بسته «بازگشت وجه کارمزد بانکی» از سایت سامانیوم، بخشی از کارمزدهای مربوط به عملیات بانکی را دریافت کنند.

بر این اساس، اعضای سامانیوم می‌توانند به ازای خرید یک بسته ۱۰۰۰ امتیازی و پرداخت ۱۲۰۰ ریال، متناسب با رده‌بندی امتیاز وفاداری‌شان، مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال برای طبقه وفاداری آبی و مبلغ ۱۰۰۰۰۰ ریال برای طبقه وفاداری برنزی در حساب سامانی خود دریافت کنند.

گفتنی است، اعضای سامانیوم می‌توانند حداکثر ۲ بسته از این محصول را خریداری کنند که جهت خرید این بسته، داشتن حداقل یک سپرده در بانک سامان الزامی است. همچنین اعتبار بسته «بازگشت وجه کارمزد بانکی» از تاریخ ۱۵ بهمن تا ۳۰ بهمن سال جاری است و حداکثرپانزده  روز کاری پس از اتمام بسته، تبدیل امتیاز به وجه نقد انجام و به حساب اعضا واریز می‌شود.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت باشگاه مشتریان بانک سامان به نشانی https://samanium.sb24.ir و همچنین اینستاگرام سامانیوم به نشانی @samanium مراجعه و یا با شماره ۰۲۱۶۴۲۲ تماس بگیرند.

منبع خبر: http://www.akhbarbank.com/news/72988/بازگشت-کارمزدهای-بانکی-حساب-اعضای-سامانیوم