زیان عملیاتی ۷۱۵ میلیون ریالی

به گزارش بورس نیوز، شرکت آلومراد در صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای ۹ماهه، اعلام کرد به ازای هرسهم ۸ریال زیان شناسایی کرده که نسبت به دوره مشابه سال مالی ۹۱درصد افزایش یافته است.

همچنین این شرکت، زیان عملیاتی دوره مورد گزارش را ۷۱۵میلیون ریال، زیان خالص را ۴۱۴میلیون ریال و زیان انباشته را ۲۲میلیارد و ۶۸۴میلیون ریال منتشر کرد.

این شرکت اهداف و برنامه‌های راهبردی فراوانی را در خصوص تولید و فروش محصولات تعریف کرده است.

“فمراد” اعلام کرد که با در نظر گرفتن جمیع اطلاعات در دسترس با توجه به آنکه تقریباً ۹۵درصد بهای فروش مواد اولیه مصرفی است، بدیهی است حجم ریالی فروش متناسب با بهای مواد اولیه است و پیش‌بینی می‌شود در ۳ماهه آخر سال ۱۳۹۸ با افزایش تولید، میزان فروش نسبت به سال گذشته بیشتر شده و در پی آن درآمد عملیاتی نیز قدری بیشتر شود.

همچنین با توجه به شرایط اقتصادی بازار کسب و کار و درخواست مشتریان میزان سفارش‌ها و فروش نسبت به مدت مشابه، رشد خواهد داشت و در مجموع با توجه به مشتری‌مداری و روند مناسب تولید شرکت و اصلاح کمبود‌های موجود می‌توان انتظار تغییرات مثبت را در روند صعودی شرکت داشت و با به وجود آمدن تغییرات اساسی در زمان‌بندی ایفای تعهدات در جهت کسب رضایت حداکثری مشتری و حرکت در حاشیه سود مطمئنه انتظار حفظ روند فغلی دور از انتظار نخواهد بود.

این شرکت در دوره ۹ماهه توانسته ۲هزار و ۹۲۵تن انواع محصولات خود را به مبلغ ۷۱۹میلیارد و ۳۶۳میلیون ریال به فروش برساند و از این محل ۱۶میلیارد و ۴۴۶میلیون ریال سود ناخالص شناسایی کند.

از سوی دیگر با توجه به پیش بینی که “فمراد” دارد، قصد فروش ۲هزار و ۱۵۰تن از محصولات خود به مبلغ ۴۵۰میلیارد ریال را دارد.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/208457/زیان-عملیاتی-۷۱۵-میلیون-ریالی-فمراد