همایش شرکتهای برتر ایران به تنش و درگیری کشی

به گزارش بورس نیوز، صبح امروز سازمان مدیریت صنعتی در سال ۱۳۹۸ برای بیست و دومین سال پیاپی شرکت‌های برتر ایران را رتبه‌بندی کرده است. نتیجه این رتبه‌بندی‌ها قرار بود صبح امروز در سالن مرکز همایش‌های صداوسیما با حضور همه نمایندگان شرکت‌های برتر ایران اعلام شود.

این همایش تحت عنوان همایش شرکت‌های برتر ایران برگزار شد، اما حراست سازمان صداوسیما به دلیل نقص هماهنگی‌های لازم که باید توسط برگزارکنندگان همایش یعنی سازمان مدیریت صنعتی انجام می‌گرفت، مانع از ورود مدیران شرکت‌های برتر ایران شد و به تنش و درگیری مدیران شرکت‌های برتر ایران با حراست سازمان صدا و سیما منجر شد.

باوجود آنکه سازمان مدیریت صنعتی ایران برای ارزیابی ۵۰۰ شرکت برتر ایران میلیون‌ها تومان از شرکت‌ها دریافت می‌کند، اما این همایش را دقیقا در جایی برگزار می‌کند که مهمان در حین ورود به این مرکز دارای شأن و اعتبار نباشد و احترام‌اش محفوظ نباشد ضمن آنکه نمی‌توان نهادی را یافت که پاسخگوی شکایات مردمی و برخورد‌های نامناسب از حراست سازمان صدا و سیما باشد.

اگرچه انتظار‌ها بر این است که صدا و سیما به عنوان یک نهاد فرهنگی برخورد مناسبی با میهمانان داشته باشد، اما متاسفانه قوانین حاکم بر این سازمان و برخورد نامناسب از سوی حراست سازمان صدا و سیما با میهمانان موجب خواهد شد که به وجه این سازمان خدشه وارد شود. متاسفانه مشخص نیست که چه نهادی بر نحوه فعالیت‌ها و برخورد‌های کارکنان حراست صدا و سیما نظارت داشته باشد.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/206967/همایش-شرکت‌های-برتر-ایران-به-تنش-و-درگیری-کشید