نخستین کارخانه نوآوری سهم شیرازی‌ها شد

به گزارش خبرنگار بورس‌نیوز، “هفت شهر” از مجموعه رویداد‌های استانی جشنواره “وب و موبایل” ایران در ایستگاه آخر خود رسید و شیراز آخرین شهر میزبان فعالان استارت‌آپی کشور خواهد بود.

رضا الفت نسب، عضو هیئت مدیره کسب کار‌های مجازی عنوان کرد: این اتحادیه در سال دوم فعالیت خود قرار داشته که حدود ١٣١٢ نفر در آن مشغول به کار هستند.

وی ادامه داد:در این اتحادیه ۶ هزار شکایت مختومه، ٢۴۵٠ بازرسی موفق در بازدید از وب سایت‌ها صورت گرفته است.

الفت نسب تعداد نامه‌های ثبت شده در جهت حمایت از کسب و کار‌های فعال را ٢۵۴۵ نامه عنوان کرد.

نخستین کارخانه نوآوری سهم شیرازی‌ها شد

ثنا خالصی بنیانگذار کمدا با اشاره به موضوع مهاجرت به شهر تهران گفت: این مهاجرت با هدف گسترش تیم فنی کمدا صورت گرفت چراکه روابط انسانی امری مهم بوده و توزیع سرمایه‌های نمادین در شیراز بر پایه روابط انسانی است.

نخستین کارخانه نوآوری سهم شیرازی‌ها شد

مهرداد سهرابی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس با اشاره به خبری خوب برای فعالان این خوزه اظهارکرد: با تلاش‌ها و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، استانداری فارس به همراه گروه سرمایه‌گذاری عطار و کارخانجات مخابراتی ایران نخستین کارخانه نوآوری کشور با حضور ریاست جمهوری را به زودی افتتاح خواهد کرد.
وی ادامه داد: امید می‌رود با فضا‌ها و زیرساخت‌های ایجاد شده، راه برای فعالیت کسب و کار‌ها فراهم شود.

نخستین کارخانه نوآوری سهم شیرازی‌ها شد

میلاد شاکری، بنیانگذار ایران‌تیک در رویداد هفت‌شهر جشنواره وب و موبایل ایران از ملی شدن خدمات این شرکت خبر داد و گفت: ایران‌تیک به مدت ١٠ سال انحصار فروش بلیط سینما را شکست.
وی ادامه داد:خدمات ایران تک زین پس در سراسر ایران ارائه خواهد شد.

ادامه دارد …

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/205794/نخستین-کارخانه-نوآوری-سهم-شیرازی‌ها-شد