به گزارش اخباربانک به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه نوین، این شرکت با بررسی نیازهای روز بیمه‌ای و  توجه به موارد قانونی در حوادث منازل مسکونی، محصول تازه خود به نام فایر پلاس را روانه بازار کرد.

محصول بیمه‌ای فایرپلاس خدمتی ویژه برای بیمه‌گذاران بوده که برای نخستین بار از سوی بیمه نوین با هدف پوشش نیازهای روز بیمه­‌ای مالکان و ساکنان ساختمان‌های مسکونی طراحی و ارائه شده است. این محصول، دارای پوشش‌های عمومی بیمه‌نامه آتش سوزی، به‌همراه مسئولیت‌مدنیِ حوادث ایجاده شده در ساختما­ن­‌های مسکونی است.

در بیمه‌نامه فایرپلاس، پوشش‌های بیمه‌ای حوادث سیل و طغیان آب، زلزله و آتشفشان، آتش سوزی، صاعقه، انفجار، طوفان و گردباد، سقوط هواپیما و قطعات منفصله، ریزش سقف ناشی از سنگینی برف و نیز هزینه پاکسازی در اثر این خطرات، ارائه می‌شوند. همچنین این بیمه‌نامه با در نظر داشتن مسئولیت حقوقی مالکان آپارتمان‌ها و منازل، مسئولیت‌مدنیِ مالی آنان در قبال اشخاص ثالث را نیز پوشش می‌دهد. بدین ترتیب خسارات وارد شده به منزل همسایگان بر اثر وقوع حادثه آتش سوزی در محل مورد بیمه نیز تحت پوشش  قرار می‌گیرند.

از دیگر خدمات ویژه بیمه‌نامه فایرپلاس می­‌توان به پوشش­های خسارات وارد شده به اتومبیل بیمه‌گذار واقع در پارکینگ بر اثر حوادث یاد شده و همچنین پرداخت هزینه اسکان موقت خانواده (در صورت غیر قابل سکونت بودن محل مورد بیمه) اشاره کرد.

گفتنی است طراحی بسته‌های جامع بیمه‌ای با هدف ارائه خدمات ویژه به بیمه‌گذاران از جمله حوزه‌های راهبردی شرکت بیمه نوین بوده که بر اساس استراتژی ایجاد مزیت رقابتی بر پایه شناخت نیازها و افزایش رضایتمندی مشتریان تحقق یافته است.

منبع خبر: http://www.akhbarbank.com/news/72490/فایرپلاس-محصول-جامع-بیمه-نوین-منازل-مسکونی