به گزارش بورس نیوز،گفتنی است این کانال علی رغم شکایت پیشین شرکت صنایع تولیدی کروز و پرونده در حال رسیدگی در قوه قضاییه اقدام به نشر اکاذیب، توهین و فعالیت‌های تخریبی نسبت به تولیدکنندگان صنعت خودرو و قطعه سازان کشور نموده است.
در این بیانیه آمده است:
مسئولین محترم قوه قضاییه و فرماندهی پلیس فتا
متاسفانه در ماه‌های اخیر شاهد آن بودیم برخی افراد سودجو بدون توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت همه جانبه از تولید کنندگان بعنوان” فرماندهان جنگ اقتصادی در دوران تحریم‌ها ” و شعار رونق تولید،
با هدف کسب منافع شخصی و ضربه زدن به صنعت خودرو و صنعت پایه قطعه سازی کشور و تلاش‌های تولید کنندگان اقدام به تبلیغات مخرب نسبت به این بخش مهم و تاثیر گذارصنعت کشور داشته اند.
بدینوسیله قدردان سرعت عمل و اقدام به موقع مقامات قضایی و پلیس فتا در جهت توقف فعالیت کانال تلگرامی علیه تولید کنندگان صنعت خودرو می‌باشیم که در مدت زمان فعالیت رسانه‌ای تمامی تلاش کارافرینان صنعت خودرو را زیر سوال برده و با نسبت اتهامات واهی به این صنعت، حاشیه سازی و ایجاد دلهره در دل جوانان کشور اقدام کرده و هم راستا با دشمنان این مرز و بوم در شرایط تحریم آب به آسیاب میریختند.
امید است با تلاش مضاعف فعالان صنعت خودرو و علی الخصوص شرکت صنایع تولیدی کروز و حمایت مسئولین بتوانیم گام‌های موثری در راستای داخلی سازی و رونق تولید برداریم.

پرسنل شرکت صنایع تولیدی کروز

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/204340/توقف-فعالیت-کانال-تلگرامی-مخالف-تولیدکنندگان-صنعت-خودرو