آغاز

به گزارش بورس نیوز ، این جشنواره با دعوت از برترین‌های حوزه وب و موبایل، صاحبان کسب و کار‌های موفق در تهران و زیست بوم منطقه با هدف انتقال تجربیات، اشتراک گذاری، و تسهیل سبکه سازی و ارتباط با افراد برگزار می‌شود.

کسب و کار‌های اینترنتی نیازمند فضایی آرام

به گزارش بورس‌نیوز، کامران اصغری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران در توضیح مسائل اشتغال و کارآفرینی عنوان کرد: تمامی افراد فعال در جهت ایجاد اشتغال به کمک‌هایی از سوی مسئولان دولتی نیاز دارند.

وی ادامه داد: یک فرد نوپا در حوزه کسب و کار‌های اینترنتی نیازمند فضایی آرام و فراهم سازی امکانات برای رسیدن به مرحله ظهور است.
اصغری با اشاره به اینکه علم باید در جهت پیشرفت کشور مفید فایده باشد عنوان کرد: رسیدن به شاخص‌های جهانی باید در دستور کار قرار گیرد.
وی تصریح کرد: برای رشد لازم است تعصبات اداری و خدمات را کنار گذاشته و در جهت به روز رسانی قوانین اقداماتی صورت گیرد.

شُک قطع نشدن اینترنت

رضا الفت نسب، عضو هیات مدیره اتحادیه کسب و کار‌های مجازی گفت: در شُک قطع نشدن اینترنت به سر می‌بریم.

وی در خصوص رمز پویا عنوان کرد: این طرح در وضعیتی مبهم به سر می‌برد و بازخورد‌های مثبتی از آن دریافت نشده است.

الفت نسب ادامه داد: رمز پویا طرحی است که اگر اجرا شود تجارت الکترونیک را تضعیف کرده و بسیار وقت گیر خواهد بود.

وی به عدم استفاده بخش اعظم جمعیت کشور از گوشی هوشمند اشاره داشت و افزود: این افراد حتی برای دریافت رمز معمولی هم دچار مشکل هستند.

عضو هیات مدیره اتحادیه کسب و کار‌های مجازی با اشاره به اجباری بودن این طرح گفت: چرا بابد در کشور تمامی طرح‌ها به اجبار صورت گیرد، آیا بهتر نیست به شکل ارگانیک پیش رفته و حق انتخاب به خود فرد داده شود. هنوز بعد از یک ماه این طرح در بی خبری است.

الفت نسب در خصوص قطعی اینترنت و مشکلات ناشی از آن نیز عنوان کرد: آقای دولت و حاکمیت به کسب و کار‌های اینترنتی نیز فکر کنید.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/204166/آقای-دولت-به-کسب-و-کار-اینترنتی-فکر-کند