اندیشه رونق تولید در سایپا حاکم شده است

همت مدیران جهادی بزرگ‌ترین سرمایه سایپا است// اراده سایپا بر حل و فصل مشکلات و افزایش رضایت مشتریان است

به گزارش بورس نیوز، سعید عمرانی اظهار کرد: آنچه امروز دیدیم، یعنی تکیه گروه خودروسازی سایپا بر دانش و توانایی جوانان و استعداد‌های موجود در کشور در حوزه تحقیقات و طراحی محصولات جدید، رویکردی تحول‌آفرین بوده که من به آن افتخار می‌کنم.

وی افزود: همت مدیران جهادی سایپا به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه این خودروساز، پیروی از تاکید مقام معظم رهبری و تکیه بر دانش و توانایی جوانان و انجام اقدامات جهادی است که زمینه‌ساز حرکت در مسیر افزایش تولید و رضایت مردمی خواهد بود.

این عضو قرارگاه رونق تولید با بیان این‌که برنامه توسعه محصولات سایپا برای سال آینده، رونق تولید را محقق می‌کند، ادامه داد: سایپا با تولید محصولات جدید خود می‌تواند با بهترین برند‌های بین‌المللی در بازار رقابت کند.

معاون قضایی دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: اراده مدیران سایپا بر حل و فصل مشکلات این خودروساز و افزایش رضایت مشتریان و سایر ذینفعان است.

وی تأکید کرد: نگرانی‌های زیادی درخصوص فعالیت صنعت خودرو کشور وجود داشت، اما مدیران گروه سایپا با اقدامات زیربنایی و تلاش جدی برای حل و فصل اصولی مشکلات، تا حدودی آرامش و اطمینان خاطر را به اعضای قرارگاه رونق تولید بازگرداندند.

عمرانی گفت: با توجه به امکانات، توانمندی‌ها و برنامه‌های سایپا برای آینده صنعت خودرو، به مردم و مخاطبان این خودروساز اعلام می‌کنیم نگران آینده نباشند و مطمئن باشند با این برنامه‌های کنونی، سایپا رضایت همه مشتریان خود را جلب خواهد کرد.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/204026/اندیشه-رونق-تولید-در-سایپا-حاکم-شده-است