به گزارش اخباربانک، در ابتدای این جلسه حجت‌اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران در سخنانی از تکمیل فرآیند فعال‌سازی رمز دوم پویای کارت‌های مشتریان این بانک خبر داد و گفت: خوشبختانه با اطلاع‌رسانی و آموزش‌های لازم، همه همکاران از آمادگی مناسبی برای راهنمایی مشتریان جهت فعال‌سازی رمز دوم پویا برخوردار شده‌اند و امیدواریم فعال‌سازی رمز دوم مشتریان با موفقیت از اول دی‌ماه عملیاتی شود.

وی بر لزوم تشویق مشتریان به فعال‌سازی هرچه سریع‌تر رمز دوم پویای کارت‌های خود در دستگاه‌های خودپرداز و نصب اپلیکیشن رمزساز «ریما» و جلوگیری از انجام این امر به روزهای اول دی‌ماه تأکید کرد. در ادامه؛ مصطفی رحیمی شهواری، معاون شعب و بازاریابی بانک صادرات ایران گزارشی از آمادگی کامل شعب این بانک در سراسر کشور برای نصب برنامه «ریما» و احراز هویت مشتریان جهت فعال شدن رمز دوم پویا (یکبار مصرف) ارائه کرد.

وی افزود: همه همکاران شعب سطح شبکه بانک صادرات ایران آگاهی‌های لازم را برای فعال‌سازی، پاسخ به سؤالات و رفع ابهامات در خصوص رمز دوم پویا کسب کرده‌اند.

سیدکاظم مرتضوی اسکوئی، معاون طرح و برنامه بانک صادرات ایران نیز در این جلسه، گزارشی از اقدامات صورت‌گرفته در بخش فناوری اطلاعات بانک برای فعال‌سازی رمز دوم پویا از طریق دستگاه‌های خودپرداز، همبانک، اینترنت‌بانک و همراه‌بانک ارائه کرد.

وی گفت: همه مشتریان می‌توانند برای فعال‌سازی رمز پویا (یکبار مصرف) خود، اپلیکیشن «ریما» را نصب کرده و با مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز، اقدام به احراز هویت و فعال‌سازی این اپلیکیشن جهت دریافت رمز دوم پویا کنند.

منبع خبر: http://www.akhbarbank.com/news/72074/فعال-سازی-رمز-پویا-مشتریان-بانک-صادرات