به گزارش بورس‌نیوز، این جشنواره با دعوت از برترین‌های حوزه وب و موبایل، صاحبان کسب و کار‌های موفق در تهران و زیست بوم منطقه با هدف انتقال تجربیات، اشتراک گذاری، و تسهیل سبکه سازی و ارتباط با افراد برگزار می‌شود.

رضا الفت نسب، عضو هیات مدیره اتحادیه کسب و کار‌های مجازی با اشاره به قطعی اینترنت عنوان کرد: اتفاقات ناگواری برای فضای مجازی رخ داده و قطعی اینترنت خسارت زیادی بر پیکره آنلاین وارد کرد.

وی ادامه داد: حاکمیت و دولت کسب و کار‌های مجازی را جدی نگرفته و حتی در این وضعیت و شرایطی که ایجاد شده تندیس نیز اهدا می‌کند.

الفت نسب حرکت مسئولین را فرار رو به جلو دانست و افزود: تحریم اپلیکیشن‌ها در کشور از یک سو فعال بوده و از سوی دیگر شرکت‌های دولتی حقوق می‌گیرند که شرایط را برای بخش خصوصی سخت‌تر کنند.

وی در پایان عنوان کرد: امید داریم که راهکار‌ها و نیاز‌ها مورد بررسی قرار گیرد

در ادامه، محمدعلی طالبی، استاندار یزد بیکاری را یک معضل برای کشور دانست و گفت: در یزد که یک شهر صنعتی است مشکلی برای تامین نیروی کار ساده نداریم.

وی ادامه داد: شهر یزد سومین شهر بعد از تهران و البرز و یکی از شهر‌های مهاجرپذیر به شمار می‌آید.

طالبی مهم‌ترین اقدام انجام شده در شهر یزد را اتکای توسعه استان به اقتصاد دانش‌بنیان عنوان کرد و گفت: باور داریم که می‌توان با برنامه‌ریزی‌های مناسب از مشکلات تحریم گذر کرد.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/203529/قطع-اینترنت-خنجری-بر-کسب‌وکار-آنلاین