آغاز به کار سامانه ثبت اموال نمایندگان مجلس از فردا

به گزارش بورس نیوز، اسدالله عباسی درباره راه‌اندازی سامانه ثبت اموال و دارایی‌های مسئولان در مجلس، اظهار کرد: سامانه ثبت اموال و دارایی‌های مقامات و مسئولان فردا در مجلس شورای اسلامی رسما آغاز به کار می‌کند و کارشناسان قوه قضاییه نیز در این مراسم حضور دارند.

نماینده مردم رودسر و املش در خانه ملت افزود: در مراسم رونمایی از سامانه ثبت اموال و دارایی‌های مسئولان، نمایندگان می‌توانند کد ثنا خود را دریافت و مدارک و مستندات خود را جهت ثبت در سامانه ارائه کنند. نمایندگان می‌توانند در مدت زمان یک هفته‌ای در نظر گرفته شده اطلاعات خود را در سامانه ثبت نمایند.

وی ادامه داد: نمایندگان و هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام کرده بودند که جزء نخستین افرادی هستند که اموال خود را ثبت می‌کنند که خوشبختانه با توجه به هماهنگی‌های انجام شده این اتفاق از فردا صبح آغاز می‌شود.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به پذیرش استعفای آقای جلالی توسط نمایندگان مجلس، سایر نمایندگان می‌توانند درخواست خود را برای انتخاب به عنوان رئیس مرکز پژوهش‌ها به هیات رئیسه ارسال کنند و هیات رئیسه تا هفته آینده فرد دارای ویژگی لازم را انتخاب می‌کند.

منبع خبر: https://www.boursenews.ir/fa/news/199949/آغاز-به-کار-سامانه-ثبت-اموال-نمایندگان-مجلس-از-فردا