به گزارش بنکر (Banker)، این شاخص برای خانوارهای شهری در اردیبهشت ۱۳۹۸ با ۵۰٫۷ درصد رشد نسبت به فروردین ۱۳۹۷ به ۱۷۲ و برای خانوارهای روستایی با ۵۹٫۶ درصد رشد به ۱۸۱٫۹ رسیده است.
بر اساس این گزارش میانگین نرخ سکه طرح قدیم در فروردین امسال به رقم ۴٫۶ میلیون تومان رسیده که با احتساب میانگین نرخ ۱٫۷ میلیون تومانی آن در فروردین ۹۷، شاهد رشد ۱۶۷٫۲ درصدی آن طی یکسال گذشته بودیم. این درحالی است که میانگین نرخ سکه طرح جدید نیز در فروردین امسال ۱۷۰٫۲ درصد به ۴٫۸ میلیون تومان رسید.
علاوه بر این میانگین نرخ هر دلار در بازار آزاد تهران در فروردین ۹۷، ۵ هزار و ۸ تومان بود که این نرخ میانگین در فروردین امسال به ۱۳ هزار و ۵۵۳ تومان رسید که حاکی از رشد ۱۷۰٫۶ درصدی دارد.
همچنین در میانگین نرخ هر متر مربع واحد مسکونی معامله شده، بازار پایتخت رشد ۱۰۳٫۹ درصدی را تجربه کرد و میانگین نرخ هر متر مربع واحد مسکونی معامله شده شهر تهران از ۵٫۵ میلیون تومان به ۱۱٫۳ میلیون تومان رسید.
 اما بیشترین افزایش در فروردین امسال به نسبت فروردین ۹۷، در بازار سهام رخ داد به طوریکه شاخص ارزش سهام معامله شده با احتساب ارزش ۱۰۰ برای ارزش سهام سال ۹۵، بیش از ۷۹۸ درصد رشد داشته است.

منبع خبر: http://banker.ir/news/251615/سهام،-دلار-و-سکه-رکورد-زدند