شرط‌ و شروط خریداران ابطالی تا مشتریان بدقلق!/ دینام بازار شارژ نداشتبا نگاهی کلی به بازار امروز می‌توان دریافت که شاخص صنعتی امروز با رشد ۶۰۱ واحدی همراه بود اما مالی‌ها شروع رشد مناسبی را در اواسط هفته پیش گرفتند و توانستند هزار و ۱۵ واحد رشد را تجربه کنند.

پرداخت وام چندهزار میلیاردتومانی به خودروسازان از آن وام‌های تسهیلاتی «قرض‌الپس‌نده»ای خواهد بود که طی سال‌های گذشته از جیب ملت و مالیات از حساب بانک‌مرکزی به حساب جاده‌مخصوصی‌ها واریز شده اما سوال اینجاست که افزایش قیمت را که خودروسازان لحاظ کردند دلیل این وام دیگر چیست، خدا کند این آش خودروسازان که هر روز به آن نمک می‌زنند، بیش از پیش شور نشود.

عطش کدهای خاصی که در پشت هسته‌ها به استقبال لوتوس رفتند و این سهم را می‌خریدند پس از آن داستان‌های هزار و یک شب ابطال‌ها، گویا ناراحت شده‌اند که دیگر نمی‌خریم! لوتوس از دیروز با رشد ۱۵درصدی فقط ۲۰۰ میلیون از سهم آن دست به دست شد و صف سنگین فروش آن در ذوق می‌زند اما کجایند آن کدهایی که سوار اسب وحشی درحال تاختند بودند!
از پله‌های ساختمان معروف شندیده شده که جهنمی برای این سهم برپا می‌کنیم که چرا معاملات ما را ابطال کردند، اینجاست که باید گفت شما داش‌آکل ؛ دوستان ابطال شده عرض ما این است که شما نهایت مانند پشه خون ملت را می‌مکید و بیش از آن نیستید.

باشد که در مراحل بعدی بسته پیشنهادی به ما برسد.

خرده فروش بورسی که درگیر مطالبات نیست

با توجه به زمینه فعالیت این خرده‌فروش تازه بورسی شده و نگاهی به ساختار دارایی‎ها نشان می‌دهد که برآوردهای حاکی از آن بوده که تا پایان سال ۹۷ قادر به شناسایی ۵۳۰۰۰ میلیارد ریال درآمد فروش خواهد بود که رقم قابل توجهی است. به عبارت دیگر، در ۳ ماهه چهارم سال قصد درآمدزایی حدود ۱۸۰۰۰ میلیارد ریالی دارد.

منبع خبر: http://www.boursenews.ir/fa/news/187957/شرط‌-و-شروط-خریداران-ابطالی-تا-مشتریان-بدقلق-دینام-بازار-شارژ-نداشت