به گزارش بنکر (Banker)، برای دومین روز پیاپی کاهش قیمت دلار رخ داد به طوری که امروز دلار به محدده مقاومتی خود یعنی یازده هزار تومان نزدیک شده است .
 قیمت ارز در بازار آزاد نیز همگام با کاهش نرخ صرافی ها با کاهش روبرو شد اما با این حال از این محدوده پایین تر نیامد . برخی فعالان این بازار معتقدند این محدوده سد مقاومتی ریزش برای قیمت دلار است و تداوم وضعیت موجود می تواند منجر به شکسته شدن آن بشود.
بر اساس این گزارش، صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری با کاهش ۵۵۰ تومانی نسبت به نرخ پایانی روز شنبه، ۱۱ هزار تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۰ هزار و ۹۷۰ تومان خریداری می‌کنند.
به نوشته خبرآنلاین،قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک ها، ۱۳ هزار و ۲۵۰ تومان اعلام شده است که نسبت به روز قبل ۴۵۰ تومان کاهش داشته است؛ قیمت خرید یورو  نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان است.
۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.
 

منبع خبر: http://banker.ir/news/243888/دلار-همچنان-مقاومت-می‌کند