کردونی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این نشست به تشریح سیاست های کلی وزارتخانه در حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی در شرایط کنونی پرداخت و گفت: «ما در روابط عمومی سازمان های دولتی و شرکت ها باید جزو وفاداران به نظام و دولت در شرایط خاص امروز باشیم. ما در روابط عمومی های شرکت های تابعه شستا باید خود را با چهار واقعیت تطبیق بدهیم. اول فهم شرایط تحریم، دوم فهم فشارها بر دولت، سوم فهم وزیر جدید سیاست ها و اولیت های ایشان و فهم سیاست هاى مدیرعامل جدید شستا »
حسن محمدی مشاورمدیرعامل و مدیرجدید روابط عمومی شستا نیز در این نشست، گفت:« ما در مجموعه روابط عمومی ها باید باور کنیم که شستا حق الناس است و بر همین اساس برای فعالیت های خود برنامه ریزی کنیم. در اداره روابط عمومی شستا تلاش خواهیم کرد با کمک شما عزیزان «شفافیت» و «پاسخگویی» را به عنوان شعارهای محوری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سرلوحه اقدامات خویش قراردهیم. ما وظیفه خود می دانیم با همدلی نگاه های منفی به شستا را از این مجموعه عظیم دور کنیم.»

شایان ذکر است در این مراسم ضمن تقدیر از محمدعلی بنیادی مدیر سابق روابط عمومی شستا، حسن محمدی به عنوان مدیر جدید روابط عمومی به همکاران شرکت ها و هلدینگ های تابعه معرفی شد.

منبع خبر: http://www.boursenews.ir/fa/news/187659/در-ارتباطات-راهبردی-به-تمام-وجوه-شفافیت-توجه-شود