به گزارش اخبار بانک، فرهاد اینالوئی در حاشیه هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت گفت: این مهمترین همایشی است که صنعت بانک و صنعت پرداخت در آن حضور دارند و می توانند دستاوردهای خود را در این همایش ارائه دهند.

اینالوئی گفت: بارویکردی که همایش بانکداری الکترونیک در دو، سه سال اخیر داشته است؛ باعث شده نظام بانکی با تکنولوژی‌های جدید و نو آورانه‌ای همچون توجه به فین تک ها، استارت آپ‌ها و بلاک چین آشنا شود.

وی افزود: اگر امکان حضور افراد و گروههای غیر بانکی، ولی مرتبط با این همایش‌ها، از قبیل دانشجویان و صاحب نظران بانکی در زمینه‌های بیمه، فاینانس نیز فراهم شود این همایش ها موثرتر خواهند بود، و بازدید کنندگان بیشتر در زمینه‌های کاری مرتبط خواهیم داشت.

وی در ادامه در خصوص دستاوردهای همایش‌های سالهای قبل گفت: در این همایش‌ها موارد علمی و مهمی مطرح می‌شود که می‌توان در طول سال با پیگیری آن موارد به دستاوردهای خوبی دست یافت .

اینالوئی در ادامه افزود : بسیاری از پلت فرم ها، کارگاهها و مقالاتی که در این همایش‌ها ارائه می شود می تواند منابع تحقیقاتی بسیاری از علاقمندان را فراهم کند.
 

منبع خبر: http://www.akhbarbank.com/news/66095/لزوم-حضور-گروه-های-غیر-بانکی-مرتبط-همایش-بانکداری-الکترونیک