جنگ قدرت رو در پیش داریم در طبقات بالای ساختمان خیابان طالقانی و غیره.

سخنگوی راه‌پله‌ها خبری آورده که برخی کارگزاری‌ها گویا سوگلی هستند و نوعی دسترسی داشته که می‌توانند سفارشاتی را در هسته معاملات زودتر بنشانند اما نمی‌دانیم این صداهایی که از راه‌پله آمد واقعی بود یا باگ آن سیستم است مانند قطعی‌های فراوان ؛ اتفاقی که برای این شرکتی که تازه عرضه‌اولیه را تجربه کرد بخاطر اینکه یه کد ٢ بار پشت هم افتاد تماما متوجه شدن و البته باردیگر سخنگو گفته که احیانا در دفعات بعدی هماهنگ میشوند و جدا جدا کار می‌کنند.
در این رابطه پارچینی گویا گفته که بررسی الگوریتم ارسال سفارش‌ها در حال انجام است تا از صحت معاملات این شرکت اطمینان حاصل شود.

از قدیم می‌گفتند که اگر بدهکاری، جلوی طلبکار سرت را پایین بی‌انداز اما؛ جالبه که قشر خودروساز جاده‌مخصوصی‌ در قبال تعهد نه‌تنها پاسخگو نیستند بلکه دمبال دمپایی ابری خیس به‌عنوان یک آپشن جدید می‌گردند تا طلبکاران را نوازشی دهند که دیگر طلبکار نباشند.
اما در گروه خودرویی‌ها انتظار داشته که در نمادهای قطعه‌ساز با توجه به انتشار خبر افزایش ۷۰درصدی شرکت‌های قطعه‌ساز شاهد افزایش تقاضا باشیم چراکه همانطور در روزهای قبل عنوان شد انتظار روند صعودی شارپ در نمادهای خودروساز دور از ذهن بنظر می‌رسد.

در نمادهای گروه پتروشیمی و پالایشی روندی متعادل و کم حجم حتی در محوده منفی دور از ذهن نیست و باید همچنان منتظر تکمیل فاز استراحتی نمادهای این دوگروه پرطرفدار در بازار باشیم.
نمادهای گروه سیمان با توجه به مصوبه جدید ارزی بر خلاف مصوبه قبلی موسوم به قانون پیمان سپاری ارزی الزامی به ارائه ارز صادراتی خود ندارند و با توجه به افزایش صادرات این شرکتها همچنان شاهد تقاضای مناسب در این نمادها هستیم.این در حالیست کهصنعت سیمان با توجه به رکود حاکم در اقتصاد کشورمان در بازار داخلی شرایط خوبی را تجربه نمی‌کنند.

منبع خبر: http://www.boursenews.ir/fa/news/187440/سفارشی-سریع‌تر-از-پیک-موتوری-جنگ-سرمایه-در-خیابان-طالقان