به گزارش اخبار بانک، این باجه در راستای سیاست های بنیاد مستضعفان مبنی بر ایجاد توسعه پایدار در مناطق کمتر برخوردار و به منظور ارائه بهینه خدمات و حمایت از طرح های اشتغالزا در این منطقه ایجاد شده است.

فیلی معاون عمرانی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم ضمن قدردانی از فعالیت ها و اقدامات بانک سینا در کمک به توسعه اشتغال در مناطق روستایی، حضور بانک سینا را در این شهر مغتنم برشمرد و ابراز امیدواری کرد این حضور برای مردم منطقه منشاء آثار و برکات خوبی باشد.

شاکری مدیر منطقه فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد هم با تشریح اقدامات بانک سینا در زمینه توسعه اشتغال مناطق روستایی گفت: بانک سینا از طریق انعقاد تفاهم نامه همکاری با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و بنیاد علوی، تسهیلات یارانه دار را در اختیار متقاضیان ایجاد طرح های اشتغال زا در مناطق روستایی قرار می دهد که در همین راستا در منطقه فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد تا ۲۲ دی ماه جاری تعداد ۱۸۳  طرح به مبلغ ۱ هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال مصوب شده که از این تعداد ۱۶۷ طرح به مبلغ ۱ هزار و ۱۲۴ میلیارد ریال منجر به انعقاد قرارداد شده است. همچنین ۴۹ طرح از طرح های یادشده به مرحله بهره برداری و تولید رسیده است.

منبع خبر: http://www.akhbarbank.com/news/65835/باجه-بانک-سینا-یاسوج-بهره-برداری-رسید