اما خودروساز نارنجی نیز گفته که پراید و سایر خودروها تمامی استانداردها را در داشبورد خود ذخیره کرده و حتی استانداردهای دیگری را به‌عنوان زاپاس در صندوق‌عقب گذاشته البته برخی از استانداردها مانند سنسور جانبی لازم است که توسط سازمان استاندارد با توجه به شرایط جدید بازنگری شود.

داستان مجتمع گوشت اردبیل گویا زخمی تازه بازه کرده و پای حراست وزارت‌خانه را به این موضوع باز کرده اما گفته شده که تعارضی در این واگذاری نمی‌بینیم چراکه رئیس فعلی در آن زمان کاره‌ای نبوده اما گوش دادستان اردبیل خوشبختانه به این حرفا بدهکار نیست و باید بررسی‌ها را تکمیل کند.

چرخ گردون بازارسرمایه در گروه‌های خودرویی و بانکی تمرکز کرده و جریان پول فعلا شنا در این گروه‌ها را تجربه می‌کند، اما امروز بانکی‌ها شادابی دیروز را نداشتند.

عرضه‌ها به سطح تعادل رسیده اما بخاطر نبود تقاضا معمولا خریداران در حد نیاز خریداری کرده و دیگر آهن و فولاد را در انبارها ذخیره نمی‌کنند؛ یکی از مهم‌ترین عواملی که مانع از رسوب آهن در انبارها شده، راکد بودن نرخ فولاد است که فعالان ساختمانی و پیمانکاران را مجاب کرده بر اساس نیاز خریداری کنند که بدین واسطه، فردی بیش از نیاز خود تقاضایی ندارد و قیمت‌ها افزایش پیدا نکرده است.

منبع خبر: http://www.boursenews.ir/fa/news/186261/بخشنامه‌ای-روی-کاپوت-خودروسازان-مسکن‌های-مقطعی-و-لبخند-زوری