به گزارش بنکر (Banker)،عبدالرحمان ذهبی در خصوص وضعیت خرید و فروش طلا در بازار اهواز اظهار کرد: در حال حاضر بازار سکه و طلا آرام و راکد است و قیمت‌ها نیز از هفته گذشته تا کنون ثبات نسبی دارند و تغییر چندانی نکرده‌اند.
وی با بیان این‌که قیمت سکه اکنون ۳ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان است، افزود: قیمت فعلی سکه حدود ۱۵۰ هزار تومان حباب دارد و باید قیمت واقعی آن حدود ۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان باشد اما به دلیل شرایط بازار این قیمت با قیمت واقعی فاصله دارد.
ذهبی عنوان کرد: سکه و طلا به وفور در بازار است و مردم اگر بخواهند می‌توانند خریداری کنند اما شرایط بازار خیلی مناسب نیست و اکثر معاملات در زمینه تعویض طلا انجام می‌شود و مردم کمتر طلای جدید خریداری می‌کنند.
روز گذشته ۱۵(دی ماه) بازار طلا و ارز با افزایش همراه بود ولی رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران امیدوار است که قیمت‌ها کاهش یابد.
به گزارش ایسنا، در لحظه انتشار این گزارش، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید سه میلیون و ۶۶۶ هزار تومان و سکه طرح قدیم  سه میلیون و ۵۵۰ هزار تومان قیمت گذاری شده که نسبت به آخرین روز معاملاتی که صورت گرفته با افزایش همراه بوده است.

منبع خبر: http://banker.ir/news/242967/مردم-رغبتی-برای-خرید-طلا-ندارند