حال باید نظاره کرد که آن دوستی که مطرح می‌کرد برای همیشه بازنشسته می‌شوم اینبار در پس بازنشستگی، مُهره‌هایی از جنس تولید را تغییر می‌دهد.

نماد «دبالک» امروز مثبت بازگشایی شد اما طبق شنیده‌ها در حالی که این نماد به خوبی معامله شده اما پشت تنها یک‌نفر بوده و فروشنده دیگری هم ندارد.

در راه‌پله‌های بانک‌ها سخن از این گفته می‌شود که در گروه‌های بانکی و نمادهای فعال چند روزه بازار تنها بخاطر بازارگردانی با پول سپرده‌گذاری بوده و اینکه اغلب حقیقی‌ها در یکی از بانک‌های خصوصی‌شده فروختند این شائبه ژورنالیستی را رشد می‌دهد که نکند دسترسی به اطلاعات نهانی سهم ۸۰ تومانی را ۲۶۱ تومان کرده باشد.

اوضاع تولید خودروسازان طبق آمارهایی که از سوی خودشان ارائه می‌شود اصلا رضایت‌بخش نیست اما نمکی بر زخم پاچیده شده به نام شماره‌گذاری و ارائه پلاک از سوی پلیس راهور ؛ طبق شنیده‌ها پلیس به خودروسازان پلاکی ارائه نمی‌کند و حجم مطالبات مردمی از خودروسازان بالا رفته و متقاضیان خودرو بین نمایندگی‌، احراض هویت و پلاک‌گذاری بین یک چرخه درگیر شده‌اند؛ ناگفته نماند که خودروهای مدل روز و البته با برند خارجی این خودروسازان گویا استانداردها را پاس نکرده و مشتریان را درگیر پلاک‌گذاری کرده است.

منبع خبر: http://www.boursenews.ir/fa/news/185771/واگذاری-برای-مالک-شیرینی-به‌دست-بازی-بانک‌ها-با-جیب-سپرده‌گذاران