به گزارش بورس نیوز، دادستان عمومی و انقلاب تهران از بانک مرکزی خواست درباره وظایف خود درخصوص صرافی ها عمل و حتما با صرافی های متخلف برخورد کند.

عباس جعفری دولت آبادی در پایان نشست با مسئولان صرافی ها و بانک مرکزی که به میزبانی دادستانی تهران برگزار شد، افزود: برخی سوال مطرح کرده اند که این جلسات چه ارتباطی به دادستانی دارد که ما هدفمان از برگزاری این جلسات به سبب پرونده هایی است که در دادستانی جریان دارد.

وی افزود: صرافی ها حق ندارند برای پیشبرد امور، مرتکب جرم شوند و بعد بگویند مجبور بودیم.
وی گفت: ما از این موضوع استقبال می کنیم و اینگونه اقدامات درخصوص کارت بازرگانی انجام شد و جواب داد و اگر بانک مرکزی مجوز متخلفان را ابطال کند، قطعا اثرش از دادگاه بیشتر است.
جعفری دولت آبادی بر لزوم پرهیز از تفرقه و اختلاف نظرهای بی مورد گفت: ما از هماهنگی و با حفظ وظایف ذاتی همه دستگاه ها حمایت می کنیم و امیدواریم مردم شاهد تثبیت نسبتا طولانی در قیمت ارز باشند و تولیدکنندگان نیز امنیت داشته باشند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، وی گفت: این متهم شاکیان زیادی دارد و وقتی وی چند وقت پیش از کشور گریخت، برخی اینگونه ادعا کردند که فرار او عامدانه بوده است در حالی که با تلاش نیروی انتظامی دستگیری این فرد از خارج کشور پیگیری و بامداد امروز در فرودگاه امام خمینی(ره) دستگیر شد.

منبع خبر: http://www.boursenews.ir/fa/news/180874/دادستان-تهران-هیچ-سایتی-حق-ندارد-قیمت‌های-لحظه-ای-را-اعلام-کند