به گزارش اخبار بانک به نقل از ایلنا، نرخ ارز در ادامه مسیر مبهم و نامشخص خود از صبح امروز با عقب‌گرد از کانال ۱۴ هزار تومانی وارد کانال ۱۳ هزار تومان شد تا دوباره عدم پیش بینی ناپذیری این بازار اثبات شود.

این بازار نشان داده بدون کوچکترین تغییری در عوامل بنیادی یا حتی نبود اظهار نظری دچار نوسان می‌شود.

از همین روی نرخ هر دلار امریکا که در اواخر دیروز به ۱۴ هزارودویست تومان رسیده بود، دوباره روند نزولی به خود گرفت و نرخ آن در تابلوی اعلانات امروز ۱۳ هزارو پانصد تومان درج شد.

همچنین نرخ هر یورو در بازار آزاد همانند نرخ دلار با کاهش نسبت به دیروز در نرخ ۱۵هزاروهشتصد تومان است.

خبرآنلاین هم گزارش داد؛ به نظر می‌رسد کاهش قیمت اونس جهانی طلا، امروز باعث کاهش قیمت طلا و سکه شد؛ به طوری که سکه امامی ۲۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی ۱۲۰ هزار تومان، نیم‌سکه ۴۰ هزار تومان و ربع‌سکه ۲۰ هزار تومان کاهش قیمت داشت.

به این ترتیب، سکه امامی با قیمت ۴ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۹۸۶ هزار تومان، نیم‌سکه ۲ میلیون و ۹۴ هزار تومان، ربع‌سکه یک میلیون و ۱۰۳ هزار تومان و سکه گرمی ۶۲۲ هزار تومان فروخته شد.

جدول سکه

از سوی دیگر، قیمت طلای ۱۸عیار در بازار با افت ۵ هزار و ۵۴۰ تومان مواجه شد؛ به طوری که با قیمت ۳۶۷ هزار و ۳۱۰ تومان به فروش رفت.

در بازار ارز نیز قیمت دلار سلیمانیه ۱۰۰ تومان کاهش یافت. این در حالی است که دلار هرات با افزایش قیمت ۱۰۰ هزار تومانی، یورو ۹۸ تومان، پوند انگلیس ۱۱۷ تومان، درهم امارات ۱۸ تومان، لیر ترکیه ۲۳ تومان و یوان چین ۱۴ تومان مواجه شد.

بر این اساس، در بازار امروز دلار سلیمانیه ۱۳ هزار و ۴۵۰ تومان، دلار هرات ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان، یورو ۱۵ هزار و ۸۰۴ تومان، پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۷۵۷ تومان، درهم امارات ۳ هزار و ۷۰۸ تومان، لیر ترکیه ۲ هزار و ۱۳۰ تومان و یوان چین یک‌هزار و ۹۸۴ تومان بود.

جدول ارز
 

منبع خبر: http://www.akhbarbank.com/news/63039/قیمت-ارز-سکه-21-شهریور