به گزارش بنکر (Banker)،هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز سه‌شنبه سیزدهم شهریور ماه ۹۷ در بازار تهران (در لحظه تنظیم خبر) با ۱۰۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته با رقم ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۱۹۰ هزار تومان رشد نسبت به روز دوشنبه به ارزش ۴ میلیون و ۲۰۶ هزار تومان داد و ستد شد.
از سوی دیگر، امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۱۰۰ هزار تومان افزایش در مدت مشابه ۲ میلیون و ۲۲۴ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۸۰ هزار تومان رشد به ارزش یک میلیون و ۱۵۳ هزار تومان معامله شد. بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه گرمی نیز با افزایش ۴۰ هزار تومانی نسبت به روز دوشنبه به قیمت ۶۱۲ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۴۶ هزار و ۵۰۰ تومان رشد به ارزش ۳۸۹ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته شد.
به نوشته ایبِنا،همچنین براساس آمار سامانه سنا، هر یورو امروز در این سامانه ۹ هزار و ۴۶ تومان و هر پوند ۱۴ هزار و ۳۶۷ تومان به فروش رسید. دلار آمریکا ۱۰ هزار و ۵۸۸ تومان داد و ستد شد و هر یوآن چین نیز به قیمت یک هزار و ۱۵۸ تومان قیمت خورد.

جدول نرخ ارز و سکه در بازار (قیمت‌ها به تومان)

 

منبع خبر: http://banker.ir/news/232568/رشد-باورنکردنی-قیمت-سکه-در-بازار-تهران