به گزارش بنکر (Banker)، تلاطم در حالی در بازار سکه پابرجاست که پیش بینی می‌شد با ورود دور جدید سکه‌های پیش فروشی در این بخش سیر نزولی قیمت‌ها آغاز شود.
البته بعد از رونمایی از بسته جدید ارزی قیمت در این بخش وارد مدار نزولی شد ولی برخی محافل خبری با انتشار اخبار نادرست و غلط به التهاب بازار دامن زده و مانع از ادامه کاهش قیمت شدند همین امر موجب شد تا سکه که در هفته قبل به مرز سه میلیون تومان نیز نزدکی شده بود بار دیگر سیر صعودی را پیش بگیرد و این بار به مرز ۴ میلیون تومان نزدیک شود.
صرافی های خیابان فردوسی قیمت فروش سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را سه میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و خرید آن را سه میلیون و ۵۵۰ هزار تومان اعلام کرده است. قیمت فروش سکه طرح قدیم نیز در خیابان فردوسی سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و خرید آن از سوی صرافی‌ها سه میلیون و ۵۰۰ تومان درج شده است.
به نوشته تسنیم، نیم سکه بهار آزادی با قیمت یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان فروخته  و با قیمت یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان از مردم خریداری می‌شود.
 ربع سکه بهار آزادی با قیمت ۹۵۰ هزار تومان فروخته می‌شود و با قیمت ۸۳۰ هزار تومان در صرافی‌ها از مردم خریداری می‌شود.
سکه گرمی نیز با قیمت ۴۹۰ هزار تومان فروخته و با قیمت ۴۰۰ هزار تومان خریداری می‌شود.هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در بازار امروز تهران ۳۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.
 

منبع خبر: http://banker.ir/news/228899/بازگشت-سکه-به-مرز-۴-میلیون-تومان